Data Yazılım

Data Yazılım
Data Yazılım 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

B Blok D:2353 Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul, Şişli

(0212) 222 7024
(0212) 222 7024

Data Yazılım, yılların bilgi birikimini sizlerden gelen taleplerle eşleştirerek, ihtiyaca doğrudan çözüm üretmeyi hedeflemektedir.

Tür:
Bilişim
Genel bilgiler

1991 yılından beri sürdürdüğümüz datasoft'un Ege Bölge Dağıtıcılığı'nı, 1998 yılında kurduğumuz Data Yazılım'a taşıyarak, tamamen bu ürüne odaklandık. Halen gerek Ege Bölgesinde, gerekse Türkiye genelinde destek ve servis hizmeti verdiğimiz 1500'e yakın datasoft kullanıcısı mevcuttur.


İzibiz, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yetkilendirilmiş Özel Entegratör olarak hizmet veren, konusunda en tecrübeli firmalardan biridir. Datasoft ile yapılan anlaşma ile, Datasoft e-Fatura modülü ile tam entegre olarak çalışmaktadır.


Ayrıca tarafımızdan geliştirilen e-Fatura modülü üzerinden tüm yazılımların İzibiz ile entegrasyonu yapılabilmektedir.


Firma ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilen e-Fatura modülü ile giden ve gelen e-Faturaların, kullanılan ERP ve Muhasebe yazılımlarına tam entegrasyonu sağlanmaktadır.


Enterprise Model ERP, ETO (Engineer-To-Order) odaklı, açık kaynak kodlu, birçok sektörün ortak aklını temsil eden hazır fonksiyonların, işletmeye özel uyarlandığı, geliştirildiği ve entegre edildiği bir ERP yazılımıdır.


Firma ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilen Enterprise Model’ın kısa uyarlama süresi, büyük maliyet avantajı ve denenmiş detaylı fonksiyonları ile geniş programcı ve danışman kadrolarına ihtiyacı ortadan kaldırır. Entegre yapısı ve kurumsal uygulamaların tüm detaylarında gerçek maliyetleri takip etmek, işletme ile ilgili gerçekçi analiz yapabilmek, değişen piyasa koşullarına süratli uyum sağlamak, tüm operasyonlarda kontrol ve denetim sahibi olmak, Enterprise Model ERP çözümü ile çok kolaydır.


AADS, Windows XP Pro SP2, Windows Vista Business, Windows 7 Professional, Windows 8 yüklü bilgisayarlarınızı Terminal Server'a dönüştürerek internet üzerinden erişebilmenizi sağlar.


Günümüzde bilginin anında erişilebilir olması son derece önem kazanmıştır. Gittiğiniz her yerden bilgisayarınıza erişerek ihtiyacınız olan bilgiye anında ulaşabilmeniz için artık pahalı yatırımlara ihtiyacınız kalmadı. AADS ile bilgisayarınızı her yerden ulaşabileceğiniz bir Terminal Sunucusuna dönüştürebilirsiniz.


Özel Yazılım Hizmetleri


Günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçları nedeniyle, mevcut paket programlar istekleri tam olarak karşılayamamakta, bazen ilave raporlar, bazen de tamamen özelleştirilmiş programlar talep edilmektedir.


Data Yazılım, 25 yılı aşkın mühendislik, analiz ve yazılım tecrübesiyle her türlü yazılım ihtiyacınıza teknolojiye uygun çözümler sunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz projelerden bazıları:


Datasoft özel raporlama sistemiYazarkasa/POS->Datasoft entegrasyonuSüt Toplama ve mutabakat takibiDepo takibi ve datasoft entegrasyonuÖzel Faturalama sistemiNetsis->Datasoft entegrasyonuAsansör bakım takip sistemiKonteyner depolama takip sistemiÜye bilgi sistemiCari Hesap takip sistemi

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA