• Buradasınız:
  • Giyim
  • İMA

İMA

İMA
İMA 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

No:10/1 Teşvikiye Caddesi , İstanbul 34365, Şişli

(0212) 219 4141
(0212) 219 4141

İstanbul Moda Akademisi

Tür:
Moda
Genel bilgiler

İMA, İstanbul’da modanın kalbinin attığı Nişantaşı’nda, son teknolojiyle yenilenmiş, tarihi Sadrazam Sait Paşa Konağı’nda hizmet verir. İMA’da öğrenciler; sektörün ileri gelenleri, ünlü tasarımcılar ve büyük firmalarla bir araya gelip projeler geliştirme, yeteneklerini keşfederken, sektöre dair geniş bir çevre edinme ve stajla birlikte kendilerine iş fırsatları yaratabilme ayrıcalığına sahiptirler.

 

Gerçekleştirilen her projede, öğrencilerin sanatsal, mesleki ve entelektüel altyapılarının gelişimi hedeflenir ve bu hedefe paralel olarak eğitim içeriği seminerler, geziler, sergiler ve sunumlarla desteklenir. Uluslararası uzantıları olan sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapan İMA; moda, tasarım ve sanat dünyasını buluşturan şehrin en önemli moda-kültür platformlarından biri halini almıştır.

 

IT sınıfı son teknoloji ürünler ile donatılarak her öğrencinin kolaylıkla uygulama yapabileceği şekilde düzenlenmiştir. Moda endüstrisinde yoğun olarak kullanılan Adobe uygulamaları son sürümü ile her bilgisayarda mevcuttur. Öğrenciler Adobe Photoshop uygulaması ile prezentasyonlar hazırlayabilir, grafik ve baskı çalışmaları yapabilir, adobe illustrator uygulaması ile de grafik uygulamaların yanısıra, teknik çizim ve artistik figürler oluşturabilirler. Adobe Bridge uygulaması ise iki adobe programı arasında geçiş ve ön izleme oluşturarak kullanım kolaylığı sağlar.

 

İMA eğitim programlarının içerikleri, modanın geleceğini öngörür ve sektördeki güncel ihtiyaç ve konulara cevap verir nitelikte kurgulanır. Eğitim içerikleri; uygulamalı projeler, vaka çalışmaları ve endüstri profesyonellerinin katkıları ile desteklenir. Böylelikle İMA öğrencileri, eğitimleri esnasında aktif olarak endüstrinin işleyişini deneyimleme, proje çıktıları elde etme ve endüstrinin ileri gelen temsilcileri ile bağlantılar geliştirme ayrıcalığı yakalarlar.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA