SAP Türkiye

SAP Türkiye
SAP Türkiye 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

Site Yolu Sokak No:5 Anel İş Merkezi Saray Mahallesi, istanbul 34768, Ümraniye

(0216) 633 0300
(0216) 633 0300

SAP HANA Vora, benzersiz iş fırsatları için kurumsal verileri ve Hadoop verilerini bir araya getiriyor.

Tür:
Yazılım
Genel bilgiler

Teknoloji devriminin merkezinde yer alan kurumsal yazılım lideri SAP; karmaşıklığın olumsuz etkileriyle mücadele, inovasyon ve büyüme alanında yeni fırsatlar ve rekabet avantajını koruma açısından şirketlere yardımcı oluyor.


Şirket haberleri, yatırımcı ve analist bilgileri, kariyer fırsatları, SAP’nin tarihi gibi konularda bilgi almak için kurumsal web sitemizi ziyaret edin.


Merkezi Walldorf, Almanya’da bulunan, 130’dan fazla ülkede ofisi bulunan SAP, dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısıdır.* 40 yıllık inovasyon yolculuğumuzu, şirket gündemindeki son gelişmeleri, finansal ve yatırımcı bilgilerini, kariyer fırsatlarını ve daha fazlasını keşfedin.


SAP Türkiye, SAP SE’nin bir parçası olarak, şirketin Türkiye’deki iş operasyonlarını yürütmektedir.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA