Smart Boya

Smart Boya
Smart Boya 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

Yeşilköy Mah. Çoban Atatürk Havalimanı Karşısı, Yeşilköy, İstanbul 34149, Bakırköy

(0312) 815 5010
(0312) 815 5010

Smart Ayakabını Şımart...

Tür:
İmalatçı / Üretici
Genel bilgiler

35 yıldır sürekli gelişen teknolojisi ile şehir merkezine 23 km uzaklıkta kurulan fabrikasında, İleri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında makine parkuruna sahiptir. En son teknoloji enjeksiyon makineleri, CNC tezgahları, torna atölyesi otomatik boya dolum makineleri, otomatik paketleme ve ambalaj makineleri ve şişirme makinaları ile el değmeden, üretimde ki tam otomasyon sistemi ile hatasız ve hızlı üretim potansiyeline sahiptir. Sürekli gelişim ve üstün kalite anlayışı ile AR-GE çalışmalarına aralıksız devam eden Özden Kimya, 2001 yılına kadar piyasada kullanılan ayakkabı ve deri bakım ürünleri ambalajının yaklaşık %70’ini kendi tesislerinde üretmiştir.

 

 

 

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini prensip haline getirerek birçok yeniliğe imza atan Özden Şirketler Grubu 2001 yılında kalıp ve plastik baskı üretiminin yanında ayakkabı ve deri bakım ürünleri sektörüne girmiştir. Avrupa standartlarında; yağ bazlı, doğal balmumlarıyla zenginleştirilmiş Smart Ayakkabı boyalarının üretimine başlamış ve piyasaya sürmüştür.

 

 

 

Smart Ayakkabı boyaları; İngiltere’de Deri Ürünleri Teknolojisi Merkezi (SATRA) tarafından dünyada ilk kez; Smart boyanın ayakkabı çatlatmadığı ve deriyi beslediğini testlerle gerçekleştirmiş ve sertifikalandırmıştır.

 

 

 

Ayrıca firma 2001 yılında TÜV ISO 9001:2000 Kalite Belgesi, ISO 9001:2008 VE ISO 1401, GOST Uluslararası Kalite Belgesi ve benzeri birçok ihracat yapılan ülkenin kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca “smart” markalı boya ve deri bakım ürünleri, 2010 yılı Tüketici Kalite Ödülü’nü kendi kategorisinde alan ilk marka olmuştur.  Bu sayede organizasyon yapısından tasarım aşamasından başlayarak üretim satış, satış sonrası hizmetlere kadar her aşamasını kontrol atına almıştır. Sektörde en son gelişmeleri yakından izleyerek, gerçekleştirdiği yatırımlarla yüksek kalite standardını kararlılıkla sürdürmektedir.

 

 

 

Özden Şirketler Grubu, Smart ayakkabı ve deri bakım ürünlerinin yanı sıra, Smart markası ile kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektöründe de faaliyet göstermektedir.

 

 

 

Özden Şirketler Grubu; Smart markalı ürünleri Türkiye'de piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra yurtdışı satışlarına başlamıştır.

 

 

 

Firma ihracat ve pazarlama stratejilerini geliştirerek ve bu stratejilere odaklanarak uzun vadeli işbirlikleri kurup, kar amacını değil pazar payını artırarak ihracatta kısa sürede bir yer edinmiştir.

 

 

 

Yaklaşık 60'dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden firma; hızla artan yurtdışı taleplerini karşılamaktadır.

 

 

 

Özden Şirketler Grubu Smart ürünlerinin yanı sıra, Vilo Ayakkabı ve Deri Bakım ürünleri, Flamingo Oda Spreyleri ve Asimo Ahşap Bakım Temizlik Ürünlerini üretmektedir.

 

 

 

Dünyanın tüm kıtalarına Smart ve diğer markalarını ulaştıran firma Ayakkabı Boyası sektöründe bir dünya markası haline kısa bir sürede ulaşmıştır. Avrupa kalitesindeki üretimi ile portföyüne her yıl yeni ülkeler ekleyen firma yenilikçi yüzü ile tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmiştir.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA