ANTE GRUP

ANTE GRUP
ANTE GRUP 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

Tugay Yolu Caddesi ofisim istanbul, İstanbul 34840, Maltepe

(0216) 515 1555
(0216) 515 1555

Güvenilir çözüm ortağınız

Tür:
Bilişim
Kategoriler:
Genel bilgiler

Faaliyet alanlarına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme sağlama amacında olan Ante Grup, genç, dinamik yapısı ve sahip olduğu önemli iş gücü ile yurdumuzda ve yurt dışındaki ülkelerde bulunan müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunma gayretindedir.


Gelişen teknolojiyi takip ederek uygulayan, modern iş yönetimi ve kalite yönetimi prensiplerini ilke edinen Ante Grup, hizmet verdiği coğrafyayı genişletmeyi amaçlamaktadır. Bu amaca yönelik olarak şirketimiz uluslararası akreditasyonu olan Kiwa – Meyer firmasından ISO 9001:2008 ve ISO 27001:2005 sertifikasyonlarına sahiptir.


Vizyonumuz;


Lider kuruluşlara, uluslararası standartlarda hizmet sunan ve yaratıcı çözümler üreten bir yazılım şirketi olmak.


Misyonumuz;


Çözümlerimizi kaliteden ödün vermeden ve yüksek teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilerimize ulaştırmaktır.


Farklarımız


Projelerimizde yer alan tüm etkenleri (zaman, insan kaynağı, teknoloji, vb.) müşterilerimizin de fikirlerini alarak planlıyor ve planlara bağlı kalıyoruz.


Tüm bilgi birikimimizi ve tecrübemizi oluşturacağımız “Risk Planlarına” aktarıyor, riskleri mümkün olduğu ölçüde henüz meydana gelmeden ortadan kaldırıyoruz.


Şirket olarak tek bir proje yönetim metodolojisi kullanmak yerine, projeye en uygun yöntemi seçiyoruz (Prince2, Agile, Scrum, vb.).


Tüm projelerimizde, paydaşlarımız ile olan iletişimimizi maksimumda tutuyor, bilgilendirme toplantıları ile müşterilerimizin her an gelinen nokta hakkında doğru bilgi almalarını sağlıyoruz.


Yazılım geliştiren bir şirket olarak en büyük değerimizin “insan” olduğunu biliyor, ekiplerimizi bu yönde motive ediyoruz.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA