Blog

 

 

Previous Next

10.03.2016 İtibari ile G.İ.B. Kayıtlı e-Arşiv Kullanıcı Kayıtları

2000 EKMEK GIDA OTOMOTİV TEKSTİL İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
2F HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
2M TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
2M TOPTAN ELEK A.Ş.
2M YAZILIM BİLİŞİM TEK. TİC.LTD.ŞTİ.
3 E TEKSTİL PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
3B SİSTEM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SERVİS VE TİCARET A.Ş.
3ER KARDEŞLER HEDİYELİK EŞYA ZÜCCACİYE VE AĞAÇ İŞLERİ SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
3H TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3S GRUP BİLGİSAYAR İNŞ.TURZ.TEKS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
4 P DİJİTAL İŞLER TİCARET A.Ş.
4 TEK BİLİŞİM YAZILIM BİLG.KIR.ELKT.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ
4C Teknoloji İş Bilgi ve İletişim Sistemleri Ltd Şti
5S OTOMOTİV SERVİS YEDEK PARÇA İTH.İHR. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.
A Ak İnşaat Mimarlık Mühendislik Ticaret Ltd.Şti.
A Grup Telekom İletişim Hizm.San.ve Dış Tic.Ltd.Şti.
A ve A Endustriyel Teknoloji Urunleri Makina San.Tic.Ltd.Şti
A VE A TEKSTİL SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
A-GA-VE TURİZM VE TİC.A.Ş.

Previous Next

397 Sıra no'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen e-Fatura Uygulamasına, Mali Mühür Sertifika temin işlemlerini tamamlayarak dahil olan kullanıcıların alfabetik sıralı listesi aşağıda yer almaktadır.10.03.2016 itibari ile

SOLVAY İSTANBUL KİMYA TİCARET VE SANAYİ LTD ŞTİ
(EMTAŞ) EREĞLİ METAL LOJİSTİK İNŞ.TEKS.GIDA DAY.TÜK.MALLARI TUR.SAN.VE TİC.A.Ş.
0001 SAYILI HAYMANA TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0002 SAYILI BEYPAZARI TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0003 SAYILI BALA TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0004 SAYILI KAPULLU TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0005 SAYILI BULANCAK TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0007 SAYILI KEŞAP TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0009 SAYILI PİRAZİZ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0015 SAYILI BOR TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0017 SAYILI KARKIN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0018 SAYILI TEKİRDAĞ (0018) TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0019 SAYILI HAVRAN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0020 SAYILI NEVŞEHİR TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0022 SAYILI NİĞDE (0022) TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0023 SAYILI KONACIK TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0024 SAYILI AKSU (0024) TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0029 SAYILI GİRESUN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0047 SAYILI RİZE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
0051 SAYILI AHIRLIKUYU TARIM KREDİ KOOPERATİFİ

İHRACATTA DIŞ PAZARLARA GİRİŞ YOLLARI VE STRATEJİLERİ

Yoğun bir rekabetin var olduğu günümüz küresel pazarlarında başarılı olabilmek için bu pazarlara açılmak isteyen tüm kişi veya kuruluşların her şeyden önce, rekabet ortamını iyi tanımaları ve çağdaş bir pazarlama anlayışını benimsemeleri gerekir.

21. yüzyılda dünyada hızla meydana gelen küreselleşme süreciyle beraber, işletmelerin uluslararası hale gelmesi eğilimi her zaman olduğundan daha fazladır. Özellikle gelişmiş ülkelerdeki işletmeler uluslararası pazarlara doğru genişlemektedirler. Artık günümüz gelişen teknolojisiyle, her gün etkisini üzerimizde daha fazla hissettiğimiz küreselleşmenin, işletmeleri de yeni ve daha çağdaş ticaret ve pazarlama anlayışları benimsemek ve uygulamak durumunda bıraktığı görülmektedir. Küreselleşmenin dışında kalan, küreselleşen pazarları görmezden gelen işletmelerin ayakta kalamadıkları, başarıyı yakalayamadıkları açıkça görülmektedir. Küreselleşen pazarlarda, alışılmış ulusal ve bölgesel farklılıklar ortadan kalkmaktadır. Bir işletmenin, modası geçmiş, geçen yılın modellerini az gelişmiş ülkelere sattığı günler tarihe kavuşmaktadır. İşletmeler, yüzeysel, bölgesel ve uluslararası farklılıkları görmezlikten gelerek dünyayı tek büyük bir pazar olarak kabul edip, öyle faaliyet göstermeyi öğrenmelidirler.

Günümüzde hem Türkiye’de hem diğer ülkelerde özellikle 1980’lerin başından beri hayli yoğun biçimde işletmelerin uluslararası pazarlara açılması, uluslararasılaşma, hatta küreselleşme eğilimi görülmektedir. Bu gelişmelerin başlıca nedenleri arasında iç pazarların durgunluğu, ülke içinde hükümet sınırlamaları veya dış pazarlara açılmaya verilen teşvikler, dış ülkelerde yabancılara konulan ticari engellerin gitgide azalması ve pazarların küreselleşme eğilimi sayılabilir.

Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu

Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlatılan ve her yıl geliştirilerek sürdürdüğümüz Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışması, .

Bu yıl 14.sü düzenlenen ve 29-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Lütfi Kırdar’da gerçekleşecek fuar, Türkiye’nin ve Avrupa’nın evlilik sektöründeki en önemli ve en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor.

Evlenecek çiftlere sektördeki son yenilikleri tanıtan Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı, moda ve trendlerin yanı sıra sektörün ekonomisine de yön vermeye devam ediyor.

Türkiye’de her yıl 600 bin çiftin evlendiği ve 10 milyarlık bir hacme ulaşan evlilik sektörünün gözde fuarı, gelinlikten damatlığa, davetiyeden düğün mekanına, organizasyon şirketinden nikah şekerine kadar 20’nin üzerinde iş kolunu kapsıyor.

Evlenen çift sayısındaki artışın, değişen trendlerin ve sektöre yeni katılan firmaların etkisiyle her geçen yıl daha da büyüyen ve yenilenen fuar, özellikle son on yılda büyük bir ivme kazanarak sektöre de önemli bir katkı sağlamaya devam ediyor.

Evlilik hazırlığı minimum 50 bin TL’den başlıyor

 

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA